avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Imputernicire/ delegatie consilier juridic
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Imputernicire/ delegatie consilier juridic

Poate un consilier juridic, inscris in tablou, sa faca o imputernicire pentru o persoana fizica, pentru a o reprezenta la eliberarea unui certificat de atestare fiscala la primarie sau aceasta imputernicire/delegatie trebuie facuta exclusiv la notar?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: DobrinoiuAndreea , utilizator 10:30, 23 Septembrie 2016
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos!
~ Conținut șters la cerere ~
In numele angajatorului meu, insa procura este pentru ceva personal, nu are legatura cu societatea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum fac recodificarea? adela05 adela05 Va rog sa-mi spuneti ce documente imi trebuie pentru a face recodificarea? Multumesc (vezi toată discuția)
Pamant vandut fara act de vanzare-cumparare gbaii gbaii Buna ziua, Ma adresez dvs., in speranta ca ma puteti ajuta cu un raspuns. Am aflat de aceasta problema recent si incerc sa o rezolv. In anul 2007, tatal ... (vezi toată discuția)
Procura vanzare teren Sgb Sgb Buna ziua. Mama este in strainatate si doreste sa vanda un teren pe care il are in Romania. Cum nu se poate prezenta la semnatul actelor ii face procura unei ... (vezi toată discuția)