Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Imputernicire/ delegatie consilier juridic
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Imputernicire/ delegatie consilier juridic

Poate un consilier juridic, inscris in tablou, sa faca o imputernicire pentru o persoana fizica, pentru a o reprezenta la eliberarea unui certificat de atestare fiscala la primarie sau aceasta imputernicire/delegatie trebuie facuta exclusiv la notar?
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos!
~ Conținut șters la cerere ~
In numele angajatorului meu, insa procura este pentru ceva personal, nu are legatura cu societatea.