Forum Discuţii juridice Executare silită anulare executare ,fara cerere intoarcerea executarii
Discuție deschisă în Executare silită

anulare executare ,fara cerere intoarcerea executarii

din cauza ca nu am cerut in dosar intoarcerea executarii, executorul deschis un nou dosar de executare....ce am de facut acum?
Buna ziua,

Nu cred ca din cauza ca nu ati cerut intoarcerea executarii a deschis din nou dosar. Probabil a fost facuta o noua cerere de executare. Vorbiti cu un avocat, poate e prescris dreptul de a cere executarea sau aveti temei pentru o noua contestatie..

Succes,
in noua cerere de executare silita este vorba de acelasi imprumut bancar din care s-au scazut sumele virate pana acum si s-au mai adaugat 3000 lei ch. de executare.....pentru prima executare am hot. jud. definitive