Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Formular chemare in judecata locatar rau platnic
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Formular chemare in judecata locatar rau platnic

Buna ziua.

Am rugamintea sa imi spuneti daca pot gasi pe Internet un formular de chemare in judecata a unui locatar rau platnic (suntem Asociatiei de Proprietari).

Va multumesc anticipat.
Intrati pe forum la sectiunea actiuni/cereri si gasiti model pe care il adaptati situatie dvs
#-o SUNT DESTUL DE NOUA PE ACEST FORUM SI NU AM GASIT SECTIUNEA. DACA NU ESTE PREA MARE DERANJUL, IMI PUTETI DA UN LINK CATRE ACEASTA?

VA MULTUMESC SI VA DORESC O SAPTAMANA EXCELENTA!
BEATRICE 84,cum ai site-ulk avocatnet.ro ,gasesti mai multe sectiuni ,ex infosrl.ro.modelcontract.ro,etc.Daca chiar nu te descurci ,cauta pe google si gasesti o groaza de modele .Succes
Multumesc pentru ajutor.

All the best to you!
Acum am postat pentru dv un model ce l-am folosit noi in instanta . In partea dreapta a acestei pagini gasiti Documente utile. Deschideti "Model actiune in instanta - somatie de plata" dand click pe el. Modificati cu datele si cifrele dv.