avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 730 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Dosar casa verde neprimit din cauza imputernicirii
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Dosar casa verde neprimit din cauza imputernicirii

Buna ziua.
Am vrut sa depun dosarul socrului meu pentru Casa Verde 2016, cu imputernicire facuta la notar, dar mi s-a refuzat dosarul.In ghid se precizeaza faptul ca dosarul se depune personal, insa socrul meu este internat in spital in Bucuresti, iar dosarul trebuie depus la Buzau. Au dreptul legal sa nu-mi primesca dosarul, desi am imputernicire?
Va multumesc si va rog sa-mi raspundeti cat se poate de repede, deoarece mai sunt doar cateva zile pan se termina depunerile.

Alte discuții în legătură

Demisie spitalul nehoiu, buzau Comsa75 Comsa75 Buna ziua. Sunt medic rezident medicina interna, cu post la spitalul Orasenesc Nehoiu, Buzau. Incepind cu data de 1.05.2016 in urma examenului de specialitate ... (vezi toată discuția)
Refuzul de a emite decizia de pensionare marianpr marianpr Buna ziua, In cursul lunii Ianuarie 2015 socrul meu a implinit varsta de 65 ani ( varsta standard de pensionare ) a trimis prin posta cu confirmare de primire ... (vezi toată discuția)
Respingere dosar casa verde clasic ionel40 ionel40 Am accesat in octombrie 2016 programul Casa verde clasic in vederea instalarii unui panou solar apa calda. Conform ,, Ordinului 1817/ 2016 din 20.09.2016 ... (vezi toată discuția)