avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... S-a pierdut cutia cu baza de date, declaratii fiscale, ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

S-a pierdut cutia cu baza de date, declaratii fiscale, etc.

Buna ziua
S-a pierdut cutia cu baza de date, declaratii fiscale, dosare contabilitate, registre etc.
Sunt terminata
Nu am nici baza de date nici documente fizice sa pot reconstitui ceva pt anii 2011-2012
Ce pot face?

Alte discuții în legătură

Inchidere societate anaf corinatone corinatone Buna ziua Sunt in proces de inchidere a societatii. Firma nu are datorii la bugetul de stat, singura problema este ca lipsesc in baza lor de date doua ... (vezi toată discuția)
Pierdut acte contabile Ssiennas Ssiennas Buna ziua, Am o societate care nu presteaza activitate, dar nici nu este suspendata. Din societate am remarcat ca s-au pierdut actele contabile din ... (vezi toată discuția)
Registre fiscale lipsa crystyna2000 crystyna2000 in urma unei neintelegeri u firma care se ocupa de evidenta contabila,contractul s-a incheiat( perioada contracuala 4 ani), insa aceasta refuza predarea ... (vezi toată discuția)