Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce meserie urmeaza cei de la Biochimie (Stiinte ale ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce meserie urmeaza cei de la Biochimie (Stiinte ale naturii)

Buna ziua , stie cineva ce meserie poti avea ,daca urmezi studiile pe bio-chimie Stiinte Ale Naturii ?B-)
Profesor, cercetator, angajat in anumite institutii/ firme/ laboratoare (analiza sange, plante, etc.) care au in organigrama bio-chimist.
Pentru job-uri puteti accesa aici: [ link extern ]