Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat actionar efectofil sa
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat actionar efectofil sa

am un certificat actionar efectofil sa focsani se mai poate face ceva cu el am un numar de 39 de actiuni
Societate de tip Inchis din.2004. Cautati sa luati legatura la sediul firmei pentru a afla situatia actuala. Daca cumva nu a falimentat.
george-neagu, moderator
am cautat este activa 2016 si ce trebuie sa fac cu certificatu mai concret daca societatea este activa multumesc.
Luati legatura cu reprezentantii firmei si de la ei puteti afla daca aveti de incasat cumva dividende (asta daca pe ultimii 3 ani firma a avut profit si a repartizat din acest profit catre dividende) sau daca vreti sa le vindeti, doar unui alt actionat o puteti face, prin notariat si la un pret convenit de ambele parti. Dar numai cei de la firma va pot ajuta. Daca firma merge bine, le puteti pastra.