Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare gresit declaratie 300
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare gresit declaratie 300

Buna seara

suntem o firma care depunde trimestrial declaratiile fiscale on line
, respetiv declaratiile 300 si 394. din neatentie nu am selectat perioada pentru trimestru si a ramas perioada lunara. in rest datele sunt corecte. validarea a fost fara erori doar o atentionare care se refera la perioada.
as dori sa stiu daca este necesara o declaratie rectificativa si in caz ual acesta care este procedura?
ramona74, utilizator