Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CAEN-uri \"lipsa\" din Certificat Constatator
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CAEN-uri "lipsa" din Certificat Constatator

Act constitutiv: aproximativ 40 CAEN-uri.

Certificat constatator: 8 CAEN-uri la terti, 3 la sediu.

Tip model declaraţie: model 2 nr. XXXXX din XX.YY.ZZZZ.

Cineva mi-a explicat ca certificatul constatator nu contine toate CAEN-urile inregistrate la ONRC, ci doar o parte.

Tind sa cred ca exista discrepante intre actul constitutiv si ce s-a declarat la ONRC.

Ati auzit de situatii similare?
Gata, lamurit, in Certificatul Constatator apar doar CAEN-urike principale, toate le gasesti doar in Furnizare Informatii Extinse. Se poate lua si acesta online pe onrc.ro, costa 24 de lei achitabili cu cardul.