Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Decizii anaf contestatie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Decizii anaf contestatie

Buna,
Am primit doua decizii de impunere de la Anaf , una pentru reclaculare impozit si a doua pentru calcul penalitati . Pot sa le contest pe amandoua in acelasi act sau se face dosar separat pentru fiecare decizie contestata?
Avand legatura prima decizie cu a doua , fiindu-mi comunicate impreuna , ma gadesc ca pot sa fac o contestatie pt ambele decizii.....

Multumesc mult.

george-neagu, moderator