Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa sau II
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa sau II

Daca fac meditatii si vreau sa am carte de munca,cum trebuie sa procedez? Trebuie sa imi fac un II sau pfa? Ce acte trebuiesc si unde trebuie sa merg?
george-neagu, moderator