Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Licente Transport.
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Licente Transport.

Buna seara,
Ma aflu in infiintarea unei firme de transport si vreau sa stiu cine poate sa scoata licentele de transport.
Multumesc,
Administratorul sau persoana delegata de firmă cu foaie de delegați. Sau mai simplu suni la ei direct.