Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cerere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cerere

Buna ziua, ași avea o rugăminte la dumneavoastră,ce cerere (model)și ce trebuie să scriu in ea pentru INCREDINTAREA UNUI COPIL UNEI PERSOANE PE O PERIOADA CAT SUNT LA MUNCA IN STRĂINĂTATE
Am uitat sa menționez,aceasta cerere trebuie să fie adresată Președintelui tribunalului, vă mulțumesc
gi-jane2, moderator