Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate 22.09.2009 - Ce judecatorii din Bucuresti nu mai sunt ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

22.09.2009 - Ce judecatorii din Bucuresti nu mai sunt in greva ?

daca verificati lista instantelor aflate in greva veti afla
...unde pot gasi acea lista ?
Multumesc.
Dle administrator , o astfel de lista cum s-ar putea numi? Lista alba? Ca in mod cert e un lucru pozitiv ca acele instante isi desfasoara activitatea!:D
Si judecatoriile sectoarelor 3 si 4 continua protestul.
In doua din litigiile in care institutia pe care o reprezint a fost parte, Judecatoria sectorului 3 a acordat termene.
Daca am auzit eu bine, a acordat termene si in celalalte dosare.
Nu garantez nimic dupa ce am iesit din sala de sedinta. :giggle:

Consilier juridic,
Gabriela Pintea