Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Imputernicire tribunal sectie civila
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Imputernicire tribunal sectie civila

in vederea mandatarii unui actionar pentru reprezentare in cererea de convocare AGA,este obligatorie procura notariala sau e valabila si cea olografa?
~ Conținut șters la cerere ~
Ptr.orice eventualitate sau interpretare ar fi bine in forma autentica,depinde si de contractul/statutul societatii.
~ Conținut șters la cerere ~