Forum Discuţii juridice Executare silită Dosar executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Dosar executare silita

buna ziua,
am doua dosare de executare silita de la doua IFN-URI.La unul din ele pentru suma de 300 ron,am primit de plata 2200 ron,iar pt cealalata suma de 650 ron suma de 3010 ron.Doresc sa fac contestatie.in cat timp trebuie sa depun documentele de la data primirii lor?Ma puteti ajuta,va rog?
In termen de 15 zile de la data la care ati luat la cunostinta. Daca nu va descurcati apelati la ajutor de specialitate. Contestatia trebuie motivata in fapt si in drept.