Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ICC bebe 2
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ICC bebe 2

Buna seara.Revin cu o intrebare:sunt angajata la primarie ca asist personal de la 1iulie pana pe 9mai 2018 al copilului cu handacap grav,(am fost in crestere copil 3-7ani pana pe 15 iunie 2017)in martie urmeaza sa nasc.Voi intra in ICC bebe 2,dar cu primul copil ce se va intampla?Voi semna declaratie de optiune?
mamy86, utilizator