avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Înregistrare pfa la anaf
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Înregistrare pfa la anaf

O PFA cu cui de la Reg Com,de cca 5 ani,,neinreg la ANAF, fara activitate,mai este funcțională? Ce sanctiuni suporta neinregistrandu- se la ANAF ?Este radiată din oficiu din Reg Com ?


Alte discuții în legătură

Pfa cu sediu fara activitate, fara pl si fara activitate la terti Maluso Maluso Sunt un PFA - cod caen 9602 coafura ... - am sediul declarat fara activitate si am radiat punctul de lucru, fara sa autorizez activitate la terti. Practic, ... (vezi toată discuția)
Pot cere in instanta anularea deciziei de radiere? anaotilia anaotilia Buna ziua! Am detinut un PFA care a fost radiat din oficiu in martie 2019, pentru ca depasea numarul coduri CAEN . Nu am stiut si am desfasurat activitati ... (vezi toată discuția)
Buna ziua dețin un teren prin firma, in anul 2019 a fost firma ... Amalia 1974 Amalia 1974 Buna ziua dețin un teren prin firma,in anul 2019 a fost firma radiata din oficiu și eu am rămas cu datorie la ANAF fiind eșalonată pe 5 ani, aceasta ... (vezi toată discuția)