Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetare CIM in REVISAL si suspendare neoperata in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetare CIM in REVISAL si suspendare neoperata in REVISAL

am incetat in REVISAL un contract de munca si am uitat sa introduc 3 zile de CFP, mai pot sa revin ca sa introduc si aceste 3 zile ca suspendare?
Da, le puteti introduce.

Pasii :
- anulati incetarea c.i.m.
- operati suspendarea si incetarea suspendarii c.i.m.
- operati incetarea c.i.m.
Multumesc frumos!