Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetarea suspendarii si incetarea CIM zile ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetarea suspendarii si incetarea CIM zile nelucratoare

buna ziua,ma puteti ajuta va rog,intr o problema,daca am un angajat cu cim suspendat pana la data de 30.11,(inclusiv),iar cu data de 01.12 cu acordul partilor o sa inceteze cim,atunci pot face si incetarea suspendarii si incetarea cim in data de 02.12,avand in vedere ca 30.11 si 01.12 sunt zile nelucratoare si sa le transmit in aceeasi zi in revisal?
declaratia 010 se depune online?
multumesc!
george-neagu, moderator