Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar

Societatea Civila de Avocati Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar.
Conditii obligatorii: foarte buna cunoastere a limbilor italiana, germana si engleza.
CV si scrisoare de intentie la info[at]sorinpopa.ro
In curand detalii pe www.sorinpopa.ro
Sorin Popa & Asociatii, Avocat
Va contactez in legatura cu anuntul Dvs. Eu am fost admisa in Baroul Bucuresti in urma sesiunii din noiembrie 2005. As dori sa stiu unde pot sa trimit CV-ul meu sau daca as putea fi chemata la un interviu.
Va multumesc

CV si scrisoare de intentie la: info[at]sorinpopa.ro
la adresa respectiva nu reusesc sa trimit C.V.
Daca stapanesti limba engleza si cunosti putina navigare pe internet ar trebui sa stii ca "at" inseamna "@"
Nici eu nu pot trimite CV-ul. Cred ca nu merge E-mail-ul.
Va rog sa verificati