avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 231 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar

Societatea Civila de Avocati Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar.
Conditii obligatorii: foarte buna cunoastere a limbilor italiana, germana si engleza.
CV si scrisoare de intentie la info[at]sorinpopa.ro
In curand detalii pe www.sorinpopa.ro
Ultima modificare: Luni, 27 Martie 2006
Sorin Popa & Asociatii, Avocat
Cel mai recent răspuns: Sorin Popa & Asociatii , Avocat 18:49, 27 Februarie 2006
Va contactez in legatura cu anuntul Dvs. Eu am fost admisa in Baroul Bucuresti in urma sesiunii din noiembrie 2005. As dori sa stiu unde pot sa trimit CV-ul meu sau daca as putea fi chemata la un interviu.
Va multumesc


CV si scrisoare de intentie la: info[at]sorinpopa.ro
la adresa respectiva nu reusesc sa trimit C.V.
Daca stapanesti limba engleza si cunosti putina navigare pe internet ar trebui sa stii ca "at" inseamna "@"
Nici eu nu pot trimite CV-ul. Cred ca nu merge E-mail-ul.
Va rog sa verificati

Alte discuții în legătură

Sorin popa & asociatii angajeaza avocat stagiar Sorin Popa & Asociatii Sorin Popa & Asociatii Societatea Civila de Avocati Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat stagiar. Conditii obligatorii: foarte buna cunoastere a limbilor italiana, germana si ... (vezi toată discuția)
Sorin popa & asociatii Sorin Popa & Asociatii Sorin Popa & Asociatii Societatea Civila de Avocati Sorin Popa & Asociatii angajeaza avocat cu experienta in domeniul audiovizualului. Conditii obligatorii: 1. foarte buna ... (vezi toată discuția)
Cabinet de avocatura bogdan suciu cauta avocat colaborator bogdans bogdans CABINETUL INDIVIDUAL DE AVOCATURA BOGDAN HORATIU SUCIU CU ACTIVITATE PREDOMINANTA IN DOMENIILE DREPTULUI COMERCIAL , FISCAL SI CIVIL ANGAJEAZA AVOCAT ... (vezi toată discuția)