avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu de risc maternal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu de risc maternal

Bună ziua, am și eu o nelămurire am intrat în risc maternal cu data de 01.11 până în 14.01.2018 pe luna noiembrie am luat salariu de 1875 și luna lui decembrie am luat salariu de 1453 de ce cum se calculează că nu mai înțeleg nimic de pe fluturaș?

Alte discuții în legătură

Calcul concediu medical sarcina/lauzie(prenatal/postnatal) ace27 ace27 Buna ziua!Luminati-ma si pe mine va rog frumos, cu acest prenatal, in legatura cu modul de calcul. Se iau in calcul ultimile 12 luni sau ultimile 6? Din ... (vezi toată discuția)
Concediu de risc maternal. spețe, lămuriri Mirela Stănciulescu Mirela Stănciulescu Bună ziua aș vrea să mă ajutați și pe mine cu câteva răspunsuri am fost în risc maternal din noiembrie până în 15 ianuarie pe luna noiembrie am ... (vezi toată discuția)
Salariul in sarcina si lauzie nicoleta1987 nicoleta1987 buna ziua, am si eu o mare rugaminte:lamuriti-ma si pe mine daca e corect salariul pe care mi la dat in prima luna din sarcina si lauzie. eu am pe carte 830 ... (vezi toată discuția)