avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... Certificat de acționar
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

Certificat de acționar

In anul 1996 am cumpărat un număr de 13 certificate de acționar de la diverși (țigani) și nu m-am înregistrat la Registrul Acționarilor cu numele meu, acum am găsit să le vând dar nu știu cum să procedez căci nu sunt pe numele meu , vă rog frumos să-mi dați o soluție pentru a le putea valorifica. Vă mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Certificate de acționar Farcaș Viorica Farcaș Viorica In 1996 am cumpărat 13 certificate de acționar de la diverși (țigani )acum doresc să le valorific,am găsit un cumpărător,care este procedura prin care ... (vezi toată discuția)
Actiuni mostenite luxor93 luxor93 Buna ziua Va rog sa imi spuneti si mie daca pot valorifica 25 de actiuni mostenite de la bunicii mei. Mentionez ca suma investita in aceste actiuni in anul ... (vezi toată discuția)
Valorificare actiuni lacragabor lacragabor Buna ziua!Am descoperit recent un document pe care il credeam pierdut-un certificat de actionar eliberat in 1996.Mai pot valorifica aceste actiuni?Daca da,cum ... (vezi toată discuția)