avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 405 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri europene gradinita
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri europene gradinita

Buna seara,
Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene?
Multumesc!
Buna Ziua,

Se pot accesa fonduri europene pentru gradinite/crese pe masura 7.2 Investitii in crearea si modernizarea infrastructurii de baza la scara mica infrastructura educationala / sociala.
Va rog sa imi transmiteti mai multe detalii pentru a va prezenta submasura si a va transmite pasii pe care trebuie sa ii urmati.
O zi buna.
Buna ziua,

Imi puteti lasa o adresa de e -mail sau va pot lasa detaliile aici intr-un mesaj?

Multumesc
Buna ziua. Ma puteti ajuta cu aceleasi informatii va rog? M-ar interesa sa deschid o gradinita si as avea nevoie de fonduri europene, daca se mai acord pentru Bucuresti sau Otopeni.
Va multumesc
Monica Eremia
Buna ziua. Ma puteti ajuta cu aceleasi informatii va rog? M-ar interesa sa deschid o gradinita si as avea nevoie de fonduri europene, daca se mai acord pentru Bucuresti sau Otopeni.
Va multumesc
Monica Eremia
Buna dimineata! Dna Georgiana Radu,ati aflat raspunsurile pentru aceasta intrebare? Unde v.ati documentat? Ma intereseaza subiectul. Multumesc!

Georgiana Radu a scris:

Buna seara,
Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene?
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Gradinita privata auravpopescu auravpopescu Bună ziua! As dori și eu pașii pentru accesarea fondurilor nerambursabile pentru o gradinita . Adresa de mail auravcucu@gmail.com Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata costeauk costeauk Buna ziua! ma puteti ajuta cu detalii privind accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata sau cresa in mediul rural.fondurile sunt nerambursabile? ... (vezi toată discuția)
Infiintare laborator de cofetărie Cristiana13 Cristiana13 Bună ziua !As dori sa deschid o cofetărie cu laborator propriu si nu stiu exact care sunt pasii de urmat!Va rog daca ma puteți ajuta cu cateva informații ... (vezi toată discuția)