Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Suport Finanțare europeană sau nationala
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Suport Finanțare europeană sau nationala

Buna ziua. Ma numesc Theuerkauf Mihaela si sunt din Roman ,NT. As dori sa ma îndrumați spre un consultant financiar pt a afla mai multe detalii despre aceste Finanțări . Împreuna cu soțul meu, detinem un teren pe care l-am îngrădit,am tras curent 380V ,am construit o hala si avem ceva idei de afaceri dar bani rămași,foarte putini. Nu avem o SC. In primul rând ,întrebarea este dacă in condițiile noastre am putea beneficia de vreo finanțare. Multumesc
Buna Ziua.
Exista mai multe variante pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING.