avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 230 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Suport Finanțare europeană sau nationala
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Suport Finanțare europeană sau nationala

Buna ziua. Ma numesc Theuerkauf Mihaela si sunt din Roman ,NT. As dori sa ma îndrumați spre un consultant financiar pt a afla mai multe detalii despre aceste Finanțări . Împreuna cu soțul meu, detinem un teren pe care l-am îngrădit,am tras curent 380V ,am construit o hala si avem ceva idei de afaceri dar bani rămași,foarte putini. Nu avem o SC. In primul rând ,întrebarea este dacă in condițiile noastre am putea beneficia de vreo finanțare. Multumesc
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 15:04, 5 Martie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe variante pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile laurentiuamariucai laurentiuamariucai Bună ziua. Pentru demararea unui start up in domeniul brichetarii ,peletizarii resturilor vegetale, de ce fonduri europene aș putea beneficia în situația ... (vezi toată discuția)
FinanȚare kinetoterapie 2018 fbionel fbionel Ce program și ce linie de finanțare este deschisă pentru activități de kinetoterapie în anul 2018 ? (vezi toată discuția)