Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri pentru un service auto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri pentru un service auto

Pot accesa fonduri pentru un service auto
george-neagu, moderator
Buna ziua,
Evident ca se poate, insa ar trebui sa luati legatura cu un specialist in domeniu.
Sunt intrebari cum ar fi:
Obținerea unei finanțări nerambursabile din fonduri europene sau naționale pentru înființarea unui service auto este condiționată de mai mulți factori, printre care:

vechimea firmei solicitante de finanțare (sunt fonduri diferite pentru firme start-up și societăți cu istoric);
amplasamentul afacerii sprijinite cu fonduri europene sau naționale (fondurile sunt, de asemenea, diferite pentru mediul rural și mediul urban;
tipul finanțării (fondurile naționale și cele europene sunt gestionate de către instituții diferite, au reguli diferite și alocă sume diferite).
Deci, trebuie sa cunoastem detaliile respective, pentru a va putea ajuta cu o opinie clara.
Cu stima,
Buna Ziua.
Exista mai multe variante pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING.