avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare buletin pe domiciliul socrilor chiriași
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare buletin pe domiciliul socrilor chiriași

am contract de închiriere, locuiesc cu sotul și băiatul
băiatul s-a căsătorit anul urma căsătoriei nora mea e obligata să-și schimbe buletinul în 15 zile
ea nu-i trecuta în contract, cum se poate proceda să-și schimbe buletinul după sot?
Ultima modificare: Sâmbătă, 3 Martie 2018
Manuela Rășină, administrator

Alte discuții în legătură

Documente, acte Verali Verali Bună ziua, mă numesc Alina. Dacă se poate sa ma îndrumați și pe mine ce trebuie să fac. Ok!. Sunt căsătorită cu un cetățean Turc, din anul ... (vezi toată discuția)
Numele de familie in urma divortului radu1982 radu1982 buna ziua. in urma divortului care sa incheiat anul trecut in luna martie fosta sotie a cerut dreptul de a reveni la numele de familie avut inaintea casatoriei ... (vezi toată discuția)
Schimbarea numelui dupa divort Remyality Remyality Buna ziua. Am o problema mai delicata, referitor la schimbarea numelui. In primavara anului trecut, m-am casatorit si ne-am schimbat numele si, implicit, ... (vezi toată discuția)