Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare buletin pe domiciliul socrilor chiriași
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare buletin pe domiciliul socrilor chiriași

am contract de închiriere, locuiesc cu sotul și băiatul
băiatul s-a căsătorit anul urma căsătoriei nora mea e obligata să-și schimbe buletinul în 15 zile
ea nu-i trecuta în contract, cum se poate proceda să-și schimbe buletinul după sot?
Manuela Rășină, administrator