Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Actiune separata pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Actiune separata pensie alimentara

Buna ziua. Ma puteti ajuta cu cateva informatii (eventual model) despre actiunea separata pentru pensie alimentara?
Ce particularitati ar fi, daca tatal are si alti copii minori (din casatorie anterioara), pentru care insa NU plateste nici o pensie alimentara?
cls, utilizator