Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Forma de organizare medic anestezist
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Forma de organizare medic anestezist

Se da urmaroarea situatie:
Medic anestezist (angajat cu norma intreaga intr-un spital de stat), vrea sa incheie o colaborare cu un cabinet stomatologic. Ce forma de organizare poate sa aiba? PFA, CMI?

Multumesc!
PFA sau CIM cu durata partiala.