Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Colaborare cabinet stomatologic cu medic anestezist
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Colaborare cabinet stomatologic cu medic anestezist

Buna ziua!
Am urmatoarea situatie: cabinet stomatologic va colabora cu un medic anestezist (organizat ca PFA sau angsjandu-l cu CIM part-time).
Cabinetul stomatologic poate factura pacientilor si servicii de anestezie avand la baza colaborarea cu medicul anestezist?
Multumesc!

~ Conținut șters la cerere ~