avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 765 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... GDPR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

GDPR

Numele meu apare pe internet ca urmare a unui conflict de munca încheiat in 2016. Acest lucru determina angajatorii care văd postarea de la Jurisprudența sa refuze sa ma mai angajeze fiindcă in trecut am dat compania in judecată

Alte discuții în legătură

Sunt obligat sa ma deleg la sedinta degeaba? masayoshi masayoshi Sunt obligat sa particip la sedinte chiar daca sunt chemat degeaba (nu se comporta ca si cum as face parte din sedinta, fie ignorandu-ma fie tracasandu-ma) si ... (vezi toată discuția)
Drepturile angajatului (desfiintarea postului) micky27 micky27 In urma cu 2 luni de zile am fost concediata de la fostul loc de munca prin desfiintarea postului. Am fost de acord cu acea decizie, si am semnat-o crezand ca ... (vezi toată discuția)
Cum se da efectiv in judecata un angajator? ce trebuie facut, in linii mari? curaj curaj Adica sa presupunem ca m-am decis sa dau angajatorul in judecata. Ce fac? La care tribunal ma duc sau unde ma duc? cand ajung acolo, ce fac? Ce trebuie sa am ... (vezi toată discuția)