Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Plangere penala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Plangere penala

Cand ti se face o plangere penala la politie, politia, daca ii ceri, trebuie sa-ti dea copie dupa plangerea penala? Sau cum obtii respectiva plangere penala? Conform carui art. poti sa ceri copia plangerii penale?
nar.1234, utilizator