avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 233 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Repartizare in invatamant
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Repartizare in invatamant

Buna ziua! Ma intereseaza daca la repartizarea pe post in invatamant are prioritate nota peste 7 de la titularizare nationala 2012 sau nota 6,25 de la titularizare judeteana 2018

Alte discuții în legătură

Titularizare la nivelul scolii Albert35 Albert35 Supun atentiei dumneavoastra problema tutularizarii la nivelul unitatii de invatamant... Sunt profesor de informatica cu o vechime efectiva in invatamant ... (vezi toată discuția)
Suplinitor flori_minicards flori_minicards Buna ziua in luna octombrie am sustinut un concurs pentru educator nu am luat concursul dar am obtinut nota 6,25 iar o prietena 7,35 Doamna Directoare ne-a ... (vezi toată discuția)
Treapta de vechime Edisor1975 Edisor1975 Sunt angajat din 5 septembrie 2007,în urma unei testări la nivelul județean. În luna august 2008 ,am obținut nota 8.50 la examenul de titularizare,dar ... (vezi toată discuția)