Forum Discuţii juridice Executare silită Plata proprire la anaf, dovada plata
Discuție deschisă în Executare silită

Plata proprire la anaf, dovada plata

Buna ziua, sunt angajat si am dorit sa fac un credit la banca x, din pacate la aceeasi banca firma are cont si are o proprire pe o suma mica. Banca nu mi poate acorda credit din cauza propriri. Ptr moment admin e plecat si nu il pot contacta.

Intrebare: pot plati eu direct la anaf ( fiind angajat al firmei ) suma datorata si sa obtin hartia pentru ridicarea propriri ?

Multumescc
george-neagu, moderator