Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Acțiuni peco
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Acțiuni peco

Bună seara, mama mea deține și ea niște acțiuni la peco iași cum putem să procedăm să aflăm ce valoare au ?? Menționez că ele sunt din anul 1996.
Karembeu88, utilizator
Firma la care detine mama acele actiuni se numeste acum OMV Petrom, dividendele pe ultimii trei ani daca inca nu le-a ridicat, le poate lua titularul pe baza buletinului de la orice sediu al bancii BRD si alte informatii, inclusiv evolutia pretului de vanzare din ultima zi de la bursa unde se pot vinde aceste actiuni le gasiti la adresa [ link extern ] ,
george-neagu, moderator
Informatii utile gasiti si aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...