Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Evidenta impozitelor si taxelor locale
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Evidenta impozitelor si taxelor locale

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati unde pot gasi indicatii referitoare la "rol nominal unic", care trebuie utilizat in evidenta impozitelor si taxelor locale? Nu am gasit in Codul fiscal actual si nici in Norma metodologica. Va rog sa ma ajutati. Multumesc
george-neagu, moderator