Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Verificare numar TVA pe europa.eu
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Verificare numar TVA pe europa.eu

Buna ziua!

In urma verificarii numarului VAT pe [ link extern ] .

Am sunat la ANAF-ul de sector la Departamentul Operatorilor Intracomunitari iar la ei inregistrarea noastra apare inscrisa corect. Deci, greseala nu este de la ei.

Pe constatatorul ONRC, de asemenea, toate datele noastre sunt corecte.

Pe site-ul [ link extern ]
se specifica faptul ca ei "nu isi asuma raspunderea pentru exactitatea informatiilor disponibile in VIES deoarece aceste sunt extrase din bazele nationale de date."

Aveti idee in ce baze de date interne mai pot verifica datele societatii?

Va multumesc anticipat!

emillius, utilizator