Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Decontare servicii turistice
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Decontare servicii turistice

Unitatea hoteliera detine certificat de clasificare provizoriu in urma schimbarii formei de organizare. Este listat in "Structuri de cazare clasificate" in vechea forma de organizare dar emite factura sub denumirea noua. In acest caz pot beneficia de decont? Multumesc
dmarcel, utilizator