Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Forma juridica
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Forma juridica

Buna ziua, care ar fi cea mai potrivita forma juridica pentru servicii ocazionale, decorațiuni evenimente. Sunt angajat si pe langa servici ocazional decorez. Menționez că nu am atestat/diplomă în domeniu. Mulțumesc.
Un srl cu asociat unic microintreprindere platitoare de impozit pe venitul microintreprinderii 3% si de impozit pe venitul din dividende cand o sa va scoateti profitul anul urmator.