avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 684 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical

Buna ziua , acum sunt in concediu medical din data de 22 oct.2018, am avut o interventie chirurgicala- fibrom uterin- boala obisnuita. In luna iunie am mai avut un Cm de 11 zile de la doctorul neurolog, stau prost cu coloana. Va rog sa imi spuneti de cand se calculeaza cele 90 de zile. Din luna iunie ,sau de la momentul interventiei chirurgicale, adica 22 oct 2018.Asta pentru a stii cate zile de Cm mi-au mai ramas .Multumesc frumos.
Ultima modificare: Vineri, 14 Decembrie 2018
Romanakovacs, utilizator

Alte discuții în legătură

Concediu medical - cod gresit oana8385 oana8385 Buna ziua, Am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta cu un raspuns. Pe data de 07.05.2013 m-am internat in spital pentru operatie de tumora ovar stang, ... (vezi toată discuția)
Concediu medical prelungit sau pensionare? nony162004 nony162004 Buna ziua.Mama mea locuieste la Vaslui. A fost operata de 2 ori intr-un interval de 3 saptamani la cap la Iasi . Ca diagnostic avea Hidrocefalie ... (vezi toată discuția)
Dreptul la concediu.. sherina sherina buna ziua sunt angajata la o societate de anul trecut 17.10.09,deci curand voi face un an de munca.am contracte determinate prelungite la 6,3 si respectiv 2 ... (vezi toată discuția)