Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical

Buna ziua , acum sunt in concediu medical din data de 22 oct.2018, am avut o interventie chirurgicala- fibrom uterin- boala obisnuita. In luna iunie am mai avut un Cm de 11 zile de la doctorul neurolog, stau prost cu coloana. Va rog sa imi spuneti de cand se calculeaza cele 90 de zile. Din luna iunie ,sau de la momentul interventiei chirurgicale, adica 22 oct 2018.Asta pentru a stii cate zile de Cm mi-au mai ramas .Multumesc frumos.
Romanakovacs, utilizator