Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratie pentru casa de marcat cu jurnal electronic
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratie pentru casa de marcat cu jurnal electronic

Buna ziua. Daca am fiscalizat casa de marcat pe 13.10.2018, moment in care s-a batut primul z cu nr 0001( cel de proba care are valoarea 1leu), dar casa de marcat nu a fost folosita pana pe 01.11.2018, ce declaratie depun pe luna octombrie? A4200 sau A4109?. Mentionez ca luna noiembrie incepe cu z0002.
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~