Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Am conectat casa de marcat la ANAF.
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Am conectat casa de marcat la ANAF.

Buna ziua. Am conectat casa de marcat la ANAF. De cand nu mai trebuie depusa declaratia A4200? De la inceputul lunii urmatoare sau din momentul conectarii casei de marcat la ANAF?
george-neagu, moderator
Din momentul conectarii. La fiecare Z , casa transmite la ANAF.
Va multumesc.