Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Doamnei Manuela Rășină
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Doamnei Manuela Rășină

Stimată doamnă Manuela Rășină, am observat ca dupa ce am scris ca sunt urmasul lui Theodor Aman, un domn Viorel 55 a inceput sa ma jigneasca si sa ma faca parvenit. Propun ca , comentariul acestui individ sa fie sters !
Accesati butonul "Raporteaza abuz" de la finalul mesajului pe care doriti sa il raportati ca nefiind potrivit.
Mesajul este trimis catre administratorii forumului si moderatorii sectiunii respective care au posibilitatea sa il modifice sau stearga in intregime
Unde apas pe raporteaza abuz ?
Bună seara,

Pe mânuța lângă care scrie Raportează abuz, care vede sub fiecare mesaj.

Mesajele au fost șterse, iar userul sancționat.
O seară frumoasă.
Sarut manile , stima Doamna Manuela Rasina, va urez o seara frumoasa !
Abia acum imi dau seama că mânuța are dublu rol, poti sa ridici doua degetzele si sa raportezi dar poti si sa sanctionezi cu o mânuță bine aplicata! :))))

Sarbatori fericite tuturor, utilizatori, moderatori si nu in ultimul rand, adminilor!