avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Doamnei Manuela Rășină
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Doamnei Manuela Rășină

Stimată doamnă Manuela Rășină, am observat ca dupa ce am scris ca sunt urmasul lui Theodor Aman, un domn Viorel 55 a inceput sa ma jigneasca si sa ma faca parvenit. Propun ca , comentariul acestui individ sa fie sters !
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 19:21, 24 Decembrie 2018
Accesati butonul "Raporteaza abuz" de la finalul mesajului pe care doriti sa il raportati ca nefiind potrivit.
Mesajul este trimis catre administratorii forumului si moderatorii sectiunii respective care au posibilitatea sa il modifice sau stearga in intregime
Unde apas pe raporteaza abuz ?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună seara,

Pe mânuța lângă care scrie Raportează abuz, care vede sub fiecare mesaj.

Mesajele au fost șterse, iar userul sancționat.
O seară frumoasă.
Sarut manile , stima Doamna Manuela Rasina, va urez o seara frumoasa !
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Abia acum imi dau seama că mânuța are dublu rol, poti sa ridici doua degetzele si sa raportezi dar poti si sa sanctionezi cu o mânuță bine aplicata! :))))

Sarbatori fericite tuturor, utilizatori, moderatori si nu in ultimul rand, adminilor!

Alte discuții în legătură

Stergere mesaje postate de mai multe ori in forum Aura2 Aura2 cum se sterge un mesaj postat de mai multe ori din gresala? (vezi toată discuția)
Buton renuntare editare/scriere Ana-Maria  Dutescu Ana-Maria Dutescu Buna seara, de ce nu exista si un buton de renuntare publicare mesaj? Adineauri am vrut sa-mi editez un mesaj, m-am razgandit si de fapt nu mai voiam sa scriu ... (vezi toată discuția)
Raportare abuz Costinel Burca Costinel Burca Cred ca atunci cand este raportat un abuz ar fi foarte util sa poata fi scris si motivul pentru care este raportata o anumita postare . In acest fel eu cred ... (vezi toată discuția)