Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Organizare sănătate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Organizare sănătate

In ce lege este reglementată organizarea și funcționarea sălii de operație și a salonului de ATI , valabilă în acest an?
Cautati in Legea sanatatii nr. 95/ 2006 cu modificarile si completarile ulterioare.
Ordin nr. 1.500 din 24 noiembrie 2009 privind aprobarea Regulamentului de organizare și funcționare a secțiilor și compartimentelor de anestezie și terapie intensivă din unitățile sanitare

[ link extern ]