Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Avizare Cmi
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Avizare Cmi

Am cazul unui Srl cu 8622 CAEN, care are contract de prestări de servicii cu CMI-uri (8 sa zicem) si mai se doreste a se autoriza la DSP si alt CMI. Dar zic cei de la DSP ca de fapt numai 3 cabinete se pot autoriza pe un spatiu. SRL-ul e compus din medicii care dețin Cmi-urile, adică ei sunt si asociați pe Srl. Iar spațiul are 3 cabinete si medicii consultă in intervale orare diferite si zile diferite. Nu inteleg care e problema.
carmen_sabau05, utilizator