Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Statut firma - act constituviv
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Statut firma - act constituviv

Buna ziua! In 2004 am semnat actul de autentificare pentru o societate tip SRL! Fiind in 2019, acesta trebuie actualizat? Este expirat? Mentionez ca am nevoie de el pentru eliberare buletin, deoarece locuinta este pe pers. juridica si mi s-a cerut actul constituv al firmei, actualizat. Multumesc!
Tina94, utilizator
Buna ziua. Trebuie verificata societatea. Daca este in 2004, sigur trebuie actualizate CODURILE CAEN, dar poate aveti si alte modificari de facut. Ma puteti contacta in privat si va explic mai multe. O zi buna