Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Exmatriculare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Exmatriculare

Buna ziua am fost exmatriculata in anul 3 de la scoala postliceala sanitara deoarece nu am platit taxa la fix . Intrebarea mea este ma pot inscrie la alta scoala sa termin ultimul an sau reiau cei 3 ani de la inceput ?
Nicoleta444, utilizator
Întrebați acolo la postliceala Dvs, posibil sa va puteți înscrie chiar in anul 3, depinde și de ce scrie pe acte...