Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde găsesc Arhivele de la TC-ind craiova
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde găsesc Arhivele de la TC-ind craiova

Arhivele de la TC-ind craiova pt a recupera o adeverinta de vechime
Manuela Rășină, administrator
Buna ziua , aceeasi problema o am si eu , este vorba de arhivele TCInd Craiova si ulterior T.A.G.C.I. Craiova . Ne puteti ajuta cu un raspuns ?
Buna ziua,
Si eu va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns la intrebarea unde se regasesc arhivele de la TC Ind Craiova?
Am lucrat in perioada 1989 - 1990, dupa absolvirea liceului si as dori sa obtin o adeverinta.
Multumesc.
Incercati la:
Direcţia Judeţeană Dolj a Arhivelor Naţionale
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416661
Fax: 0251/419100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro

sau

„Coremi” - S.A. - fost Trustul-antrepriză generală de construcții industriale Craiova
Administratori judiciari / Lichidatori judiciari/ Lichidatori (PERSOANE JURIDICE)
RECO REORGANIZARE S.R.L.
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: CRAIOVA, Calea Severinului, Nr. 34, Judet Dolj
Arhiva Coremi +AIM Craiova
Pentru Coremi luati legatura cu :
ECO REORGANIZARE S.R.L.
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: CRAIOVA, Calea Severinului, Nr. 34, Judet Dolj