avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde găsesc Arhivele de la TC-ind craiova
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde găsesc Arhivele de la TC-ind craiova

Arhivele de la TC-ind craiova pt a recupera o adeverinta de vechime
Ultima modificare: Marți, 3 Septembrie 2019
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: RELU PAVEL , utilizator 10:13, 23 Iulie 2021
Buna ziua , aceeasi problema o am si eu , este vorba de arhivele TCInd Craiova si ulterior T.A.G.C.I. Craiova . Ne puteti ajuta cu un raspuns ?
Buna ziua,
Si eu va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns la intrebarea unde se regasesc arhivele de la TC Ind Craiova?
Am lucrat in perioada 1989 - 1990, dupa absolvirea liceului si as dori sa obtin o adeverinta.
Multumesc.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati la:
Direcţia Judeţeană Dolj a Arhivelor Naţionale
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416661
Fax: 0251/419100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro

sau

„Coremi” - S.A. - fost Trustul-antrepriză generală de construcții industriale Craiova
Administratori judiciari / Lichidatori judiciari/ Lichidatori (PERSOANE JURIDICE)
RECO REORGANIZARE S.R.L.
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: CRAIOVA, Calea Severinului, Nr. 34, Judet Dolj
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Arhiva Coremi +AIM Craiova
Pentru Coremi luati legatura cu :
ECO REORGANIZARE S.R.L.
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: CRAIOVA, Calea Severinului, Nr. 34, Judet Dolj

Alte discuții în legătură

Cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista? sofia valentina sofia valentina am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990. (vezi toată discuția)
Unde găsesc arhivele sa coremi sa craiova, pentru adeverință ... Mariussavu Mariussavu Unde găsesc arhivele SA COREMI SA Craiova, pentru adeverință in vederea pensionarii ? Multumesc (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime harieta harieta cum pot obtine adeverinta de vechime de la intreprinderea poligrafica oltenia din craiova din perioada 1970-1972 (vezi toată discuția)