Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Vanzare/ cumparare imobil
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Vanzare/ cumparare imobil

Buna ziua! Doresc sa vand un imobil si apoi sa cumpar un alt imobil in Bucuresti. As aprecia cateva detalii privind taxele (notar, TVA, impozit, etc) ce trebuie platite de vanzator/ cumparator pentru cele doua tranzactii. Rog explicati ! Va multumesc !
DanAlyna, utilizator