Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Folosirea de catre salariat ca probe împotriva ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Folosirea de catre salariat ca probe împotriva angajatorului de acte la care are care acces

Am auzit că s-a dat de curand o hotarare prin s-a decis ca salariatul isi poate dovedi afirmatiile in litigiile de muncă cu documente confidentiale la care are acces in temeiul functiei detinute. Imi poate spune cineva numarul acestei hotarari si instanta emitentă sau poate sa redea continutul acesteia? Multumesc!
Amedeea2005, utilizator